• Головна
  • Війна
  • У Чорному морі через війну загинуло понад 5 тисяч дельфінів

У Чорному морі через війну загинуло понад 5 тисяч дельфінів

У Чорному морі через війну загинуло понад 5 тисяч дельфінів

95% загиблих тварин йдуть на дно моря

Через війну в Україні продовжують гинути тварини у Чорному морі. Так, кількість загиблих дельфінів наразі вже перевищує 5 тисяч.

Про це 21 серпня повідомили в організації "Відкриті клітки".

"Море викидає на берег не більше 5% від всіх загиблих тварин", — пояснює біолог та співробітник парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв.

Він додає, що 95% загиблих тварин йдуть на дно моря. Через це неможливо підрахувати реальну кількість загиблих тварин. За словами біолога, кількість жертв може бути значно більшою.

"Вони недоступні для виявлення та підрахунку з берега, тому ми вважаємо, що за часи війни російських варварів проти України, вже загинуло, імовірно, десятки тисяч дельфінів", — зазначає вчений.

Нагадаємо, у червні еколог та керівник науково-дослідного відділу природного парку “Тузлівські лимани” Іван Русєв повідомляв, що загинули не менше як 3 тисячі дельфінів. Смертність він пояснював тим, що потужні гідролокатори та вибухи руйнують навігаційну систему тварин, для якої вони використовують ехолокацію. Через це дельфіни не можуть знайти їжу та помирають від голоду.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності