• Головна
  • Війна
  • Військовий експерт прокоментував надання зброї Україні західними партнерами

Військовий експерт прокоментував надання зброї Україні західними партнерами

Військовий експерт прокоментував надання зброї Україні західними партнерами

Військовий експерт Олександр Коваленко оцінив поставки західної зброї до України.

Про це військово-політичний оглядач розповів в ефірі "Радіо НВ".

На тезу про "недостатню допомогу США" Коваленко відповів, що в серпні Україна отримала від США найбільший пакет допомоги обсягом в 1 мільярд доларів, і ця допомога постійно зростає.

"Чому ніхто не каже, що Україна отримала від США саме запасів ствольної артилерії 155-го калібру більше, ніж США використала під час другої іранської війни? Ось, яка кількість. Це постачання продовжується, але все залежить від технічних та технологічних можливостей військово-промислового комплексу", — пояснює експерт.

За його словами, попри потужність військово-промислового комплексу США, Україна потребує більше боєприпасів, аніж США замовили для своєї армії до 2024 року.

Коваленко додав, що прогнозував напад росіян у травні або червні цього року, бо логічно та раціонально оцінював можливості російських окупаційних військ.

"Та кількість, яка була сконцентрована в лютому біля наших кордонів з боку рф та Білорусі, а також на тимчасово окупованій території Криму, її було недостатньо, що окупувати України та щоб контролювати її. Цієї кількості було недостатньо, щоб протистояти ЗСУ. Тож, ми бачимо результат. Росія фактично програла війну, проте вона ще не готова погодитись із цим, вона не готова капітуляцію свою оголосити, тому вона знищує свої війська й надалі", — сказав фахівець.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності