• Головна
  • Війна
  • Окупанти намагаються залучити в армію громадян країн Центральної Азії

Окупанти намагаються залучити в армію громадян країн Центральної Азії

Окупанти намагаються залучити в армію громадян країн Центральної Азії

Одночасно у Чечні триває формування і підготовка чотирьох батальйонів для відправки на війну в Україні

Кількість російських громадян, які хочуть відправитись на війну в Україну, дедалі зменшується. Щоб принаймні частково зберегти можливість формувати нові резерви, кремлівське керівництво намагається дедалі активніше залучати в ЗС рф іноземних громадян.

Про це інформує Головне управління розвідки МО України.

Першість у цьому питанні займає московський регіон — для формування нових армійських підрозділів місцеве керівництво дало вказівку співробітникам військових комісаріатів та відділів поліції "проводити агітаційні заходи" з громадянами Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану.

Окрім фінансового стимулу, тим, хто погодиться підписати контракт та поїхати в Україну, пропонується отримання російського громадянства. Одночасно у Чечні триває формування і підготовка чотирьох батальйонів для відправки на війну в Україні.

Значну частину "добровольців" у сформованих батальйонах становлять викрадені чеченськими силовиками місцеві молоді чоловіки, здебільшого зі сільської місцевості. Під загрозою кримінального переслідування за сфабрикованими звинуваченнями або під тортурами їх змушують підписувати контракти для участі у війні в Україні.

Практика викрадення чоловіків для поповнення добровольчих військових підрозділів, які воюють в Україні, на догоду москві породжує хвилі невдоволення серед мешканців Чечні. Громадяни республіки виказують обурення тим, що кадиров посилає мусульман брати участь і гинути на "чужій" війні двох християнських народів — росіян і українців. Така політика кадирова сприймається як зрада мусульман.

Нагадаємо, за минулу добу ЗСУ ліквідували ще 200 окупантів. Відтак, від початку повномасштабної війни не стало понад 44 тисячі російських загарбників.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності