• Головна
  • Війна
  • Росія припинить шантаж, не досягнувши результату, — експерт про захоплення ЗАЕС

Росія припинить шантаж, не досягнувши результату, — експерт про захоплення ЗАЕС

Окупанти не підуть із ЗАЕС, поки їх звідти не виженуть

Росіяни продовжуватимуть обстріл Запорізької АЕС, аж доки не усвідомлять, що їхній шантаж не дає очікуваного результату.

Таку думку в ефірі "Радіо НВ" висловив військовий експерт Олег Жданов.

"Цей блеф ще певний час продовжиться. А далі, коли він не матиме фактичного результату, то рф піде звідти. Повідомляють місцеві, що вони гатять із Енергодара, з паркової зони. Відстань між пострілом та підривом складає декілька секунд. Тобто, стріляють десь поруч", — зазначає експерт.

Олег Жданов також прокоментував заяву, у якій ЄС та 42 країни звернулися до росії з вимогою негайно вивести свої війська із Запорізької АЕС і всієї території України. Він каже, що відсутність підтримки теж спонукатиме росію припинити обстріли.

"Росія побачить ось цю зворотну реакцію від країн щодо виведення військових з території, відмінну від тієї, що вони очікували, що ніхто їх не збирається підтримувати і що всю провину покладають на російську федерацію. Тому, думаю, що рф найближчим часом припинить цей обстріл, не досягнувши мети. Я не сподіваюся, що вони підуть. Поки ми їх звідти не виженемо, вони не підуть. Але, не досягнувши результату, припинять шантаж", — вважає Олег Жданов.

Нагадаємо, російські окупанти розмістили на території Запорізької атомної електростанції артилерійські установки для імітації “прильотів” нібито з боку Нікополя.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності