Під Бахмутом загинув ексмер з Івано-Франківщини

Під Бахмутом загинув ексмер з Івано-Франківщини

У чоловіка залишилися дружина та двоє синів 14 і 18 років

У районі Бахмута Донецької області внаслідок російського авіаційного удару загинув колишній мер Тлумача Івано-Франківської області Роман Круховський.

Про це інформує OBOZREVATEL.

Круховський був гранатометником 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади з Коломиї. На фронт вирушив на другий день широкомасштабної війни.

Раніше Круховський двічі був депутатом районної ради, а мером став у 2016 році, коли йому було 36 років. Вибори 2020 року Круховський програв. Після цього він не повернувся на кафедру до коледжу, де викладав фізичне виховання до того, як став мером. Взяв паузу, щоб відпочити. Займався будинком, вів проєкти, спілкувався з депутатами. Пропозиції щодо подальшої роботи в нього були, але він не поспішав, збирав документи, проте всі плани зламала війна. У чоловіка залишилися дружина та двоє синів 14 і 18 років.

Нагадаємо, на війні проти російських загарбників загинув військовий з Дрогобиччини Володимир Викрикач. Чоловік загинув 7 серпня, виконуючи бойові завдання із захисту України, під час артилерійського обстрілу неподалік Авдіївки.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності