• Головна
  • Війна
  • Військовий експерт назвав кілька наслідків для армії путіна після удару по аеродрому в Саках

Військовий експерт назвав кілька наслідків для армії путіна після удару по аеродрому в Саках

Росіяни не зможуть застосовувати цей аеродром для польотів до України

Удар по авіабазі в Саках важливіший за потоплення крейсера "Москва".

Про це 11 серпня в ефірі "Радіо НВ" заявив експерт Defence Express Іван Киричевський.

"Відремонтувати цю авіабазу їм швидко не вийде. Почнемо з того, що там же базувався змішаний полк морської авіації. Звідти періодично вилітали літаки задля завдання ударів крилатими ракетами по Одещині. Деякі з цих ракет розривалися у повітрі, деякі влучали, завдаючи якихось руйнувань. Після того, як там виведено з ладу цілий авіаційний полк, судячи зі супутникових знімків, із цього випливає перший наслідок: росіяни не зможуть застосовувати цей аеродром і літаки для застосування по території України. Більше того, можливо, після такого катастрофічного удару там не буде бажаючих льотчиків тактичної авіації літати на південь України і намагатися випускати ракети. Тому що втрата одного авіаційного полку під час одного наземного удару — це найбільша втрата рф в авіації, починаючи від Другої світової війни", — вважає Іван Киричевський.

Експерт зробив ще один висновок: морська авіація ВМФ рф займається прикриттям бойових кораблів, які відстрілювали крилаті ракети в наш бік. А знищення цього аеродрому в Саках зменшить у росіян сміливість випускати ракети “Калібр”, як мінімум, із надводних кораблів.

"Коли цей аеродром працював, росіяни могли спокійно тримати два кораблі з 16-ма ракетами на борту. Після цього вони можуть тримати там лише два підводні човни з 8-ма ракетами на борту. З одного боку, ракетна небезпека залишається, а з іншого — вона на порядок падає. Бачите, скільки цікавих випадків трапляється, коли відбувається лише одна така “бавовна”. Але ж це тільки початок. Як підказує логіка, для того, щоб забезпечити наші ефективні дії на херсонському плацдармі, хоча б для цього повинні бути знищені об’єкти військової інфраструктури та ППО в Криму", — додав експерт Defence Express.

Нагадаємо, 9 серпня по обіді, о 15:20, у тимчасово окупованому Криму прогриміло кілька потужних вибухів. Епіцентром резонансної події стало військове летовище "Саки" в районі Новофедорівки.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності