• Головна
  • Війна
  • Щодня гинуть або отримують поранення 500 російських військових — NYT

Щодня гинуть або отримують поранення 500 російських військових — NYT

Щодня гинуть або отримують поранення 500 російських військових — NYT

Путін не зможе захопити весь східний регіон України в цьому році

Кожен день гинуть або отримують поранення 500 російських військовослужбовців. Через це військові зусилля росії сповільнилися і перетворилися на виснажливе животіння.

Про це 11 серпня повідомило The New York Times.

Чиновники адміністрації президента США Джо Байдена і військові експерти кажуть, що високий рівень російських втрат в Україні означає, що президент путін, можливо, не зможе досягти однієї зі своїх ключових військових цілей — захопити весь східний регіон країни в цьому році.

Видання зазначає, що повільні темпи російської війни на сході були ще більш уповільнені у зв'язку з прибуттям американських реактивних систем залпового вогню, які дозволили українським військам відбити деякі території й ускладнили доступ російських солдатів в інші райони.

Як кажуть американські військові чиновники, цього літа російським військам вдалося майже захопити Луганську область, але в сусідній Донецькій області їх просування застопорилося, значною мірою через великі втрати.

"Я думаю, можна з упевненістю припустити, що росіяни, ймовірно, зазнали 70 або 80 тисяч втрат менш ніж за шість місяців. Вони домоглися певних успіхів на сході, хоча і не дуже великих за останні пару тижнів, але це обійшлося російським військовим дуже дорого через те, наскільки добре діяли українські військові і яку допомогу вони отримали", — заявив Колін Кал, заступник міністра оборони з питань політики.

Також обидва американські чиновники інформують, що ця оцінка втрат росії включає близько 20 тисяч загиблих. З цього числа 5 тисяч осіб, імовірно, є найманцями ПВК "Вагнера".

Американські чиновники кажуть, що їх оцінки втрат засновані на супутникових знімках, перехопленнях повідомлень, соціальних мережах і повідомленнях ЗМІ на місцях.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності