Путін готовий вдарити ядерною зброєю — Рахманін

Для цього очільнику кремля не потрібен жоден привід

Президенту росії володимиру путіну не потрібен привід для застосування ядерної зброї.

Таку думку в ефірі "Радіо НВ" висловив народний депутат України Сергій Рахманін.

Він зазначив, що в путіна немає червоних ліній, тому що повномасштабна війна проти України розпочалась без будь-якого приводу, навіть формального.

"Росіяни періодично малюють собі якісь червоні лінії. Час від часу після чергової невдачі та проблеми, яка в них виникає, в них навіть найбільш відомі пропагандисти Сімоньян та Гіркін, вони навіть риторично запитують: ну які ще червоні лінії потрібно малювати? На превеликий жаль, путін вже пустився берега 24 лютого, і йому не потрібні будь-які приводи, аби застосувати ядерну зброю. Нагадаю, що війна в Україні розпочалася без будь-яких приводів, навіть формальних. Вони навіть не вигадали якийсь умовний привід, аби застосувати збройні сили на території інших суверенних держав", — сказав Рахманін.

На його думку, єдине, що стримує путіна — наслідки, які можливі в разі застосування зброї масового ураження. Але говорити, що якась обставина чи ситуація може надати йому привід, марно.

"Путіну привід не потрібен, адже він абсолютно відірваний від реальності. Якщо йому заманеться, йому не потрібен буде привід і, на жаль, вплинути на нього буде дуже важко. Сподіваюсь, що ті важелі впливу, які існують сьогодні — ризик отримати удар у відповідь, ризик розв’язати ядерну війну, в якій рф сама не виживе, — це, поки що, єдиний запобіжник, який стримує путіна від застосування ядерної зброї", — заявив нардеп.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що президент рф не лише хоче знищити Україну, але й також занурити всю Європу в кризу. Про це він сказав у зверненні до Ради ЄС.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності