• Головна
  • Війна
  • Катастрофа на Чорнобилі буде квіточками, якщо рване ЗАЕС — Данілов

Катастрофа на Чорнобилі буде квіточками, якщо рване ЗАЕС — Данілов

Катастрофа на Чорнобилі буде квіточками, якщо рване ЗАЕС — Данілов

Данілов не виключає, що росіяни можуть ухвалити рішення підірвати об’єкт на ЗАЕС

Секретар РНБО України Олексій Данілов засудив позицію Ради безпеки ООН і МАГАТЕ щодо військової присутності російських окупаційних військ на території Запорізької АЕС.

Про це він сказав 11 серпня в ефірі "Радіо НВ".

"Російські терористи захопили ядерний об’єкт на території іншої країни й збирають Радбез ООН. Ви логіку в цьому бачите? Я — ні. Світ перевернувся, світ став зовсім іншим. Він на сьогодні не розуміє, що відбувається. Країну, замість того, аби викинути з Радбезу ООН, із ними продовжують спілкуватися, їх слухають. Більш того, вони ще й примудряються створювати порядок денний. Це ж нонсенс. Це (ЗАЕС) об’єкт підвищеної небезпеки. Не дай Боже, станеться там ядерна катастрофа. Я можу сказати, що Чорнобиль — квіточки, адже ЗАЕС — найбільша ядерна станція Європи", — заявив секретар РНБО.

Данілов не виключає, що росіяни можуть ухвалити рішення підірвати об’єкт на ЗАЕС.

"Що ми маємо робити, якщо її захопили збройні терористи, якщо нагнали техніку, якщо їх там багато перебуває… Розумієте, якщо ми вирішимо з’ясовувати там із ними стосунки, вірогідність того, що вони ухвалять рішення її підірвати, існує. Ось, у чому проблема. У світі не хочуть цим питанням займатися. У нас є ще така інституція, як МАГАТЕ, яка мала від першого дня реагувати на цю подію. Так вони десь поділися. Про який миротворчий контингент може йтися, якщо це наша територія. Нехай збираються та йдуть геть. Те, що має вимагати весь світ, так це те, що вони повинні залишити нашу територію", — констатував Олексій Данілов.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності