• Головна
  • Війна
  • Російські генерали переводять своїх родичів на більш "безпечну" службу в Сирії

Російські генерали переводять своїх родичів на більш "безпечну" службу в Сирії

Російські генерали переводять своїх родичів на більш "безпечну" службу в Сирії

Вище військове керівництво збройних сил рф не хоче залучати своїх рідних до війни в Україні

Російські офіцери не хочуть їхати на війну в Україну, а генерали терміново переводять родичів на "безпечнішу" службу в Сирії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Вище військове керівництво збройних сил рф не хоче залучати своїх рідних та близьких, які проходять службу в лавах зс, до участі в бойових діях на території України.

"З огляду на ситуацію на фронті, генерали вважають більш безпечним місцем проходження служби — Сирію", — кажуть у розвідці.

Там додають, що російські загарбники намагаються утримати тимчасово захоплені території України, створивши нову військову частину рівня бригади на території Херсонської області.

"Укомплектування офіцерських посад планується здійснити офіцерським складом збройних сил рф. Втім, це викликає відкрите невдоволення з боку "кандидатів", які відмовляються від можливого відрядження та не хочуть перевозити сім’ї близько до зони ведення бойових дій", — пояснюють у ГУР.

Також у 38-ій зенітно-ракетній бригаді зс рф понад 26 військовослужбовців бригади звільнили у зв’язку з відмовою брати участь у проведенні так званої "спеціальної операції". Всі вони отримали запис "предатель родины" у військових документах.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності