• Головна
  • Війна
  • Центр протидії дезінформації спростував фейки про повернення мита та податків на імпорт

Центр протидії дезінформації спростував фейки про повернення мита та податків на імпорт

Центр протидії дезінформації спростував фейки про повернення мита та податків на імпорт

Інформація про чергове подорожчання в декілька разів автомобілів з Європейського Союзу не відповідає дійсност

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки й оборони України спростував фейки про повернення мита та податків на імпорт.

Про це Центр повідомляє в Телеграмі.

Так, зазначається, що інформація про чергове подорожчання в декілька разів автомобілів з Європейського Союзу не відповідає дійсності.

Як пояснили в Центрі,  відбулося не підвищення цін, а повернулися витрати на розмитнення через те, що багато людей зловживали "нульовою" ставкою. Так, у зв'язку з великою кількістю випадків такого зловживання Верховна Рада повернула мита та податки на імпорт і розмитнення автомобілів.

Фейком є також інформація про те, що всі продукти з Європи подорожчали.

"У зв’язку з відновленням логістичних систем з 1 липня Верховна Рада відновила оподаткування для товарів, що ввозяться платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи. Цей крок допоможе більш дешевим товарам від вітчизняних виробників конкурувати на споживчому ринку", — наголосили в ЦПД.

Не відповідає також дійсності, за інформацією Центру, твердження, що повернення мита та податків на імпорт нічого, крім корупції, не дасть.

Так, за даними ЦПД, очікується, що повернення мита дозволить поповнювати бюджет щонайменше на 3,5 млрд грн щомісяця. Кошти підуть на підтримку Збройних сил України та забезпечать нові робочі місця для громадян, які залишилися без роботи під час війни.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності