• Головна
  • Війна
  • Росія рекрутує для війни в Україні засуджених — розвідка

Росія рекрутує для війни в Україні засуджених — розвідка

Росія рекрутує для війни в Україні засуджених — розвідка

Після підписання та виконання контрактів обіцяють повну амністію

У рф рекрутують новобранців серед засуджених та встановлюють стеження за родичами вбитих в Україні військових.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

З огляду на значні втрати на війні в Україні, у рф активізували набір до приватних військових компаній. Через брак охочих, активізується рекрутування в місцях позбавлення волі. Зокрема, розташованих у Республіці Адигея. Після підписання та виконання контрактів з ПВК обіцяють повну амністію.

Збір рекрутів відбувається на військовому полігоні поблизу хутору Молькіно Краснодарського краю. Він відомий як база підготовки бойовиків ПВК "Вагнер".

Аналогічна робота проводиться в місцях позбавлення волі у Ростові, Санкт-Петербурзі та Нижньому Новгороді. Стаття, за якою було засуджено конкретну людину, — неважлива. Навіть якщо це вбивство або інші тяжкі злочини. Всім обіцяють повну амністію після 6 місяців "служби".

При цьому, всі засуджені мають носити спеціальні жетони, які вказують на їхній статус. Їм заборонено мати сенсорні телефони — тільки застарілі кнопкові "дзвонилки".

Під час співбесід, які проводяться військовослужбовцями головного управління генерального штабу ЗС рф, до відома новобранців доводять, що протягом двох місяців планується набір до 10000 добровольців. Після цього склад ПВК буде передислокований на територію Донбасу. Серед основних завдань – встановлення контролю над дорогами на напрямку Ізюм — Слов’янськ — Бахмут.

Окрім цього, управління ФСБ рф по Костромській області надіслало голові Вохомського муніципального району запит щодо надання довідкової інформації про осіб, схильних до скоєння злочинів за ст. 207.3, ст. 280.3 кримінального кодексу рф (публічне розповсюдження хибної інформації та скоєння дій по дискредитації ЗС РФ та їх участі в агресії проти України). При зборі такої інформації особливу увагу приділяють близьким родичам військовослужбовців, які загинули на території України або беруть участь у війні.

Додамо, щоб уникнути відправки на війну, російські військові виводять з ладу бойову техніку. Лише протягом тижня розукомплектували та вивели з ладу 17 БТР-82А та 9 командно-штабних машин К1Ш1, які вже були готовими до завантаження на залізничні платформи.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності