• Головна
  • Війна
  • Росія поширює фейк про підготовку "націоналістами" теракту у Слов’янську

Росія поширює фейк про підготовку "націоналістами" теракту у Слов’янську

Росія поширює фейк про підготовку "націоналістами" теракту у Слов’янську

У Центрі протидії дезінформації наголошують, що це маніпуляція

Російська пропаганда поширює неправдиву інформацію про можливий теракт, який нібито готують "неонацисти" у Слов’янську Донецької області.

Про це у Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

Зокрема, в міністерстві оборони російської федерації заявили: "У місті Слов’янськ націоналісти готують чергову провокацію із загибеллю цивільного населення для звинувачення ЗС рф. Для цього в будівлі дитбудинку "Топольок" "неонацисти" утримують персонал. Сама ж будівля замінована, її планують підірвати з початком артилерійських ударів збройних сил рф по військових об’єктах". У ЦПД наголошують, що це маніпуляція.

Разом з тим пропагандистські ЗМІ рф з посиланням на слова полонених українських військових поширювали маніпулятивну інформацію, що "в українських військових були проблеми з постачанням, однак, що ж до західної зброї, то її завжди вистачало. Щоправда, нею майже ніхто не користувався, оскільки не було практичного досвіду".

Також, російська преса дезінформувала, що багато біженців з районів ведення бойових дій було тимчасово розміщено в школах, лікарнях та санаторіях України, "проте зараз деякі біженці почали скаржитися на те, що їх виселяють в нікуди".

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності