• Головна
  • Війна
  • В магазинах тимчасово окупованого Херсона вводять "натуральний обмін" товарів

В магазинах тимчасово окупованого Херсона вводять "натуральний обмін" товарів

В магазинах тимчасово окупованого Херсона вводять "натуральний обмін" товарів

Продавці кожного разу окремо домовляються з покупцями про курс такого обміну

В магазинах тимчасово окупованого Херсона вводять "натуральний обмін" товарів.  Тобто, продукти чи інші товари будуть віддавати в обмін на інші товари.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Проблеми у фінансовому секторі тимчасово окупованого Херсона призвели до повернення "натурального обміну" в місцевих магазинах. При чому, продавці кожного разу окремо домовляються з покупцями про курс такого обміну. Крім цього, фіксують численні випадки "продуктових кредитів", коли продавці в продуктових чи господарських магазинах відпускають товари в борг під 10-20%.

"Також в Херсоні почастішали випадки викрадення колишніх керівників комунальних установ та організацій, начальників середньої ланки (начальників відділів та директорів департаментів) місцевих органів виконавчої влади. Це пов’язано з намаганнями окупаційної адміністрації "вмовити" їх піти на співпрацю з окупантами та повернутись на своє колишнє робоче місце з метою відновлення роботи відповідної організації чи служби", — кажуть у розвідці.

Там додають, що з установ, які вели облік виборців під час виборчих кампаній, вивезли близько 20 коробок матеріалів про виборців, які проживають чи проживали на території Херсону. Це пов’язують з черговою спробою проведення так званого "референдуму". Згідно з новими розпорядженнями, він може відбутися в першій половині вересня.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності