• Головна
  • Війна
  • СБУ викрила російських агентів, які збирали інформацію про діяльність ЗСУ на півдні

СБУ викрила російських агентів, які збирали інформацію про діяльність ЗСУ на півдні

СБУ викрила російських агентів, які збирали інформацію про діяльність ЗСУ на півдні

Російські агенти розвідували бойові позиції та переміщення підрозділів ЗСУ

Служба безпеки нейтралізувала російську агентурну групу, яка збирала розвіддані щодо оборони причорноморських районів. У ході спецоперації у Миколаївській області працівники СБУ затримали трьох законспірованих ворожих агентів.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

За інформацією СБУ, російські агенти розвідували бойові позиції та переміщення підрозділів ЗСУ, а також геолокації стратегічних об’єктів критичної інфраструктури в регіоні.

"Для маскування злочинних дій зловмисники залучали своїх близьких родичів та інших місцевих жителів як інформаторів. Отримані відомості учасники групи передавали своєму російському куратору у вигляді текстових повідомлень і фотоматеріалів з координатами. Для цього використовували заздалегідь відпрацьовані анонімні Телеграм-канали", — розповідають у СБУ.

Там додають, що крім збору розвідданих, зловмисники агітували людей підтримати окупантів і виправдовували їх злочини. Таким чином, вони намагались розхитувати становище в регіоні та розширити коло своїх спільників.

Наразі, за даними СБУ, затриманим повідомили про підозру. Триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до діяльності ворожої агентури.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності