• Головна
  • Війна
  • росіяни закрили виїзд з Мелітополя після удару ЗСУ по військовій базі

росіяни закрили виїзд з Мелітополя після удару ЗСУ по військовій базі

росіяни закрили виїзд з Мелітополя після удару ЗСУ по військовій базі

окупанти намагаються врятувати бодай щось

Військові рф перекрили виїзд із тимчасово захопленого Мелітополя після того, як ЗСУ знищили одну з чотирьох військових баз, розташовану на аеродромі.

Про це в ефірі національного телемарафону сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Окупанти намагаються бодай щось врятувати, якісь вцілілі машини — над містом кружляє авіація, вертольоти. Рашисти цього не очікували, тому вони повністю перекрили місто для виїзду, зараз виїхати неможливо. Навіть машини з продуктами харчування вони не випускають і не впускають. Цивільне населення не постраждало, ніхто не звертався, бо було чітко відпрацьовано по рашистській військовій базі", — сказав він.

Федоров зазначив, що ЗСУ завдали удару по базі транспортної авіації, яку військові рф захопили 25 лютого.

"На цій базі вони зберігали та логістику налагоджувати (боєприпаси, важке озброєння) для того, щоб постачати, як на Херсонський, так і на Донецький і Запорізький напрямок. Зараз є густий клуб диму над Мелітополем. Ситуація ще не заспокоїлася, все детонує і продовжує вибухати на території військової бази", — розповів Федоров.

Мер нагадав, що ще кілька місяців тому ворожа армія навмисно сформувала на території міста свої чотири військові бази, щоб можна було прикритися цивільними жителями.

Він не виключає, що в місті почнеться нова хвиля викрадень мирного населення. У Мелітополі наразі залишається від 60 до 70 тисяч людей (це менш як 50%).

Нагадаємо, Збройні сили України вивели з ладу одну з 4 військових баз росіян в Мелітополі. Військові завдали понад 30 ударів виключно по російській військовій базі.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності