• Головна
  • Україна
  • Міноборони тестує новий легкий бронежилет для спецпризначенців

Міноборони тестує новий легкий бронежилет для спецпризначенців

бронижелет

Після завершення лабораторних випробувань бронежилет буде передано на забезпечення ЗСУ

Міністерство оборони України проводить лабораторні дослідження нової полегшеної моделі бронежилета. Він відрізняється від інших легкістю конструкції, мобільністю та зручністю для виконання маневрових дій під час штурмових і спеціальних операцій. Про це 9 липня повідомили у Міноборони.

Модель вже пройшла випробування у школі розвідки Десантно-штурмових військ ЗСУ та отримала позитивні відгуки. Наразі триває останній етап – лабораторні випробування.

“Ми розуміємо важливість ваги спорядження для виконання бойових завдань, особливо для спецпризначенців і штурмовиків. У роботі над полегшеним бронежилетом було враховано кожен сантиметр і кожен грам виробу. Очікуємо на позитивні результати кінцевих випробувань, адже ця броня дуже потрібна у підрозділах”, – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Новий бронежилет виготовлено з посилених керамокомпозитних матеріалів, що забезпечує захист 6 класу. Розмірна сітка варіюється від S до XL у двох комплектаціях, з вагою від 7,5 кг до 12 кг, порівняно з 10,5 кг до 17,5 кг у модульних моделях.

Бронежилет має функцію швидкого скидання та може комплектуватися додатковими елементами: захистом шиї та плечей, плечовими накладками, захистом паху, тактичним розвантажувальним ременем, захистом куприка, стегон та елементами для забезпечення плавучості. Для жінок передбачені спеціальні анатомічні накладки.

Виріб також містить окремі кишені для м’якого і жорсткого балістичного захисту та знімні демпферні вкладки. Після завершення лабораторних випробувань бронежилет буде передано на забезпечення ЗСУ.

Нагадаємо, у березні Міністерство оборони України випробовувало спеціальні плавучі бронежилети для потреб Військово-морських сил та інженерних військ ЗСУ. При контакті з водою спеціальний модуль у бронежилеті реагує, і той спрацьовує як рятувальний.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності