• Головна
  • Україна
  • В Україну повернули підлітка, якого тітка силою вивезла в Росію

В Україну повернули підлітка, якого тітка силою вивезла в Росію

Тітка силою вивезла в РФ: 16-річного підлітка повернули в Україну

16-річного хлопця-сироту тітка обіцяла вивезти з Лисичанська до іншого українського міста, однак вивезла до РФ

З Росії в Україну повернули 16-річного сироту Святослава, якого тітка попри його волю вивезла з Лисичанська до РФ. Хлопцю зробили російське громадянство та відправили у місцеву школу. Після повернення підліток зустрівся з братом, якого не бачив до цього три роки, повідомили у вівторок, 18 червня, в Українській мережі за права дитини.

До повномасштабного вторгнення підлітка виховував брат

Святослав не має батьків, його виховував старший брат, який пішов на фронт після повномасштабного вторгнення Росії. Тому хлопець тривалий час жив з тіткою у Лисичанську. Під час окупації міста, тітка вивезла хлопця до Воронезької області РФ, де йому зробили російське громадянство та відправили до російської школи без його згоди.

Брат Святослава шукав можливості повернути хлопця в Україну, щоб самостійно виховувати, попри те, що на війні отримав сильне поранення й наразі пересувається на протезах. У вівторок, 19 червня, Святослав перетнув польсько-український кордон і двоє братів нарешті зустрілися.

💔 Мить радісної зустрічі 16-річного Святослава, якого УМПД вчора повернула з російської депортації в Україну, з рідним братом Іллею. 💬 “Я вдома і, навіть, легше стало дихати. Я, коли побачив брата, сказав, що сильно люблю, сильно засумував. Більше його ніколи не відпущу, буду з ним завжди” — ділиться Святослав.Більше про повернення дивіться у матеріалі Суспільне Луцьк 👇

Posted by Українська мережа за права дитини on Wednesday, June 19, 2024

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності