• Головна
  • Україна
  • У Слов’янську загинула відома воєнна кореспондентка Анастасія Волкова

У Слов’янську загинула відома воєнна кореспондентка Анастасія Волкова

Анастасія Волкова.

Після зіткнення двох авто одну з машин відкинуло на журналістку, яка перебувала на пішохідному переході

У Слов’янську на Донеччині внаслідок зіткнення двох машин 30 травня загинула воєнна кореспондентка Анастасія Волкова. Про це повідомили новини Донбасу.

За попередньою інформацією, Анастасія перебувала на пішохідному переході в центрі міста. У цей момент на проїжджій частині сталося зіткнення двох машин — синього мікроавтобуса та зеленого ВАЗу. Удар був такої сили, що машину відкинуло на Анастасію. Журналістка померла у лікарні. Водій ВАЗ загинув на місці.

Журналістка працювала у гарячих точках Луганської та Донецької областей. Саме вона була авторкою багатьох актуальних відео “Новин Донбасу” про життя людей та наслідки російських обстрілів в регіоні. Готувала відеорепортажі із прифронтової зони, неодноразово потрапляла під обстріли.

Анастасія народилася у Щасті, виросла у Луганську. Російська окупація позбавила її дому. Після подій 2014 року журналістка переїхала з Луганська до Севєродонецька. Анастасія Волкова закінчила факультет журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. З 2018 року працювала воєнною кореспонденткою каналів українського державного іномовлення. Співпрацювала з іншими виданнями. У червні 2022 року була нагороджена орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Останні кілька тижнів перед загибеллю Настя провела у лікарні. Вона боролася і успішно справлялася із хворобою, яка вразила її легені.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності