• Головна
  • Україна
  • Марину Безрукову призначили директором “Агенції оборонних закупівель“

Марину Безрукову призначили директором “Агенції оборонних закупівель“

Марину Безрукову призначили директором “Агенції оборонних закупівель“

До цього посадовиця працювала в “Укренерго“

Міноборони призначило державному підприємству “Агенція оборонних закупівель“ нову директорку. Нею стала Марина Безрукова, яка протягом останніх п’яти років працювала в “Укренерго“. Про призначення нової директорки пресслужба Міністерства оборони України повідомила у понеділок, 29 січня.

Марина Безрукова замінила Володимира Пікузо на посаді директора “Агенції оборонних закупівель”. Володимира усунули від виконання обов’язків директора підприємства на початку січня 2024 року, після розгортання скандалу навколо злочинної схеми Ігоря Гринкевича, чиї підприємства постачали Міноборони неякісний одяг для військових.

“Міноборони вибудовує нову архітектуру закупівель, яка унеможливить прояви корупції та буде відповідати стандартам НАТО. Зміна менеджменту — це перший крок до кардинального перезавантаження “Агенції оборонних закупівель”. Наш пріоритет — це своєчасне та якісне забезпечення наших воїнів усім необхідним. Без простору для корупції”, — зазначив заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков.

У Міністерстві зазначають, що Марина Безрукова має понад 20 років досвіду управління ланцюгами постачання. До призначення на посаду директора “Агенції оборонних закупівель“ вона протягом п’яти років працювала в “Укренерго“, зокрема на посадах члена правління та директора з управління ланцюгами поставок.

Довідково: державне підприємство “Агенція оборонних закупівель” заснували у червні 2022 року. Його створили для централізованої закупівлі товарів та послуг для Міністерства оборони за державні гроші.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності