• Головна
  • Україна
  • Хакери зламали захист Kyivstar через обліковий запис одного зі співробітників

Хакери зламали захист Kyivstar через обліковий запис одного зі співробітників

Фото: Gleb Garanich \ Reuters

Загалом від початку вторгнення Kyivstar відбив близько 500 кібератак

Російські хакери зламали захист Kyivstar через обліковий запис одного зі співробітників. Про це повідомив президент компанії Олександр Комаров в ефірі національного телемарафону в середу, 13 грудня.

"Потрібно визнати, що ця атака пробила наш захист. Це трапилося, оскільки було скомпрометовано обліковий пул, скомпрометовано обліковий запис когось зі співробітників і ворог зміг потрапити в середину інфраструктури компанії. Про це ведеться слідство", — наголосив Комаров.

За словами президента Kyivstar, питання не в технологіях, а в тому, що в будь-якій організації можуть бути люди, які "умовно наводять російські ракети або віддають свої паролі, тому що добре працюють соціальні інженери". Також він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення компанія відбила близько 500 кібератак.

Нагадаємо, російські хакери з групи “Сонцепек” взяли на себе відповідальність за атаку на сервери українського мобільного оператора. Зловмисники нібито знищили 10 тис. комп'ютерів, понад чотири тисячі серверів, усі системи хмарного зберігання даних і резервного копіювання.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності