• Головна
  • Україна
  • Мобілізація триватиме у нинішньому форматі, але її можуть посилити - народний депутат

Мобілізація триватиме у нинішньому форматі, але її можуть посилити - народний депутат

Мобілізація триватиме у нинішньому форматі, але її можуть посилити - народний депутат

Наразі невідомо про будь-які зміни до військової стратегії України

Посилення мобілізаційних заходів в Україні може відбутись у разі зміни воєнної стратегії. Про це секретар парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони і розвідки нардеп "Голоса" Роман Костенко сказав в інтерв’ю "Українській правді". 

"Війна перейшла в нову фазу – війни економік, війни ресурсів. Ми маємо зрозуміти, яка наша подальша стратегія, що ми робимо. Ми зможемо говорити про певну кількість (тих, кого треба мобілізувати), коли будемо знати, скільки підрозділів нам потрібно створити, скільки підрозділів нам треба поповнити, які дії планує Російська Федерація, який в нас план (ми збираємось контратакувати на одному напрямку, на декількох чи будемо стримувати Російську Федерацію на рубежах)", - заявив Костенко.

Однак, за його словами, ні йому, ні парламентському комітету, у якому він працює, наразі невідомо про зміни до військової стратегії, тож, як каже він, мобілізація поки що буде продовжуватись "у такому форматі, як є".

Водночас, на думку депутата, держава нині повинна змінити інформаційну політику щодо мобілізації та доносити українцям тезу про те, що "війна може продовжуватись довго і ми не можемо на одних плечах її тягнути".

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності