• Головна
  • Україна
  • В Україні арештували 170 вагонів російських та білоруських товарів на 100 млн грн

В Україні арештували 170 вагонів російських та білоруських товарів на 100 млн грн

В Україні арештували 170 вагонів російських та білоруських товарів на 100 млн грн

Продукцію виявили у Морському спеціалізованому порту в Миколаєві, який входить до бізнес-структури підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа

За матеріалами СБУ та Бюро економічної безпеки (БЕБ) арештовано 170 вагонів російських і білоруських товарів на майже 100 млн гривень.

Про це йдеться на сторінці Управління СБ України у Львівській області.

Арешт наклали на гуртову партію мінеральних добрив російського та білоруського виробництва.

Іноземну продукцію виявили у 170 вагонах, які перебували у Миколаєві на території Морського спеціалізованого порту, який входить до бізнес-структури підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа.

Загальний обсяг вилученого майна становить 11,8 тис. тонн на майже 100 млн гривень.

Встановили, що залізничні контейнери з міндобривами прибули в Україну ще до початку повномасштабного вторгнення та перебували в режимі «транзит».

За оперативними даними, вантаж належав двом іноземним компаніям — «Уралкалий» та «Беларуськалий».

Згодом власники товару планували переправити його до третіх країн для продажу і одержання мільйонних прибутків, частина з яких як податки пішла б на фінансування війни проти України.

Служба безпеки ініціювала передачу вилученого майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Кримінальне провадження розпочали за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів), триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ спільно з детективами Бюро економічної безпеки за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, Служба безпеки викрила масштабні схеми розкрадання державних коштів, виділених на продовольче забезпечення підрозділів Сил оборони.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності