"Нова пошта" відкрила перше відділення в Латвії

Фото: "Нова пошта"

Відділення пошти працюватиме у Ризі

"Нова пошта" відкрила перше відділення Nova Post я та запустила власну кур’єрську доставку у Латвії. Про це повідомили у пресслужбі “Нової пошти” 27 жовтня.

“Сьогодні ми відкриваємо Nova Post в Латвії, щоб об’єднати тих, кого розділила війна та кордони, щоб ви могли легко та швидко відправити в Україну частину вашого тепла, турботи та підтримки», – говорить Олександр Лисовець, СEO Nova Post Europe.

Відділення Nova Post працює щодня за адресою: місто Рига, Tērbatas iela 30, Centra rajons, Rīga, LV-1011. У відділенні можна відправити та отримати документи, посилки та вантажі до 100 кг. 

Доставка з України в Латвію триватиме від 5 днів. Вартість послуг становитиме:

  • документи – 250 грн;
  • посилки до 2 кг – 400 грн;
  • посилки до 10 кг – 600 грн;
  • посилки до 30 кг – 1200 грн;
  • вантажі від 30 до 100 кг – 40 грн за кожен кілограм.

Також по всій країні стала доступна кур'єрська доставка Nova Post. Викликати кур'єра можна через сайт та мобільний додаток. Якщо ви хочете доставити чи забрати відправлення кур’єром із адреси, це потрібно оплатити додатково (+100 грн для відправлень до 30 кг або +250 грн за кожні 100 кг).

Нагадаємо, “Нова пошта” відкрила вже 68 відділень за кордоном. Відділення вже працюють, зокрема, у Польщі, Німеччині, Чехії та Румунії.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності