Спортсменка з Львівщини здобула "бронзу" чемпіонату світу з пауерліфтингу

На змаганнях у Туреччині серед юніорок у класичному пауерліфтингу 23-річна спортсменка з Львівщини виборола бронзову медаль у жимі штанги лежачи

Представниця Львівщини Дарія Іськів здобула бронзову медаль юніорського чемпіонату світу з пауерліфтингу, що проходить у Стамбулі.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

На змаганнях у Туреччині серед юніорок у класичному пауерліфтингу 23-річна спортсменка з Львівщини виборола "бронзу" у жимі штанги лежачи (107,5 кг). В сумі триборства (також 170 кг — присідання зі штангою на плечах, 190 кг — тяга штанги) уродженка Сокаля, яка змагалася у категорії до 69 кг, посіла 5-те місце.

Нагадаємо, у суботу, 3 вересня, українки здобули бронзову медаль чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів. Зокрема, нагороду на змаганнях, що проходять в Угорщині, виборола львів’янка Христина Осіпчук.