“Карпати” перемогли “Рух” у львівському дербі

Зелено-білі здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Жана Педрозу

У понеділок, 21 жовтня, вперше відбулося дербі між ФК “Карпати” та ФК “Рух”. З рахунком 1:0 “Карпати” перемогли суперника. Команди зіграли в рамках 10 туру Української Премʼєр-ліги.

Стартові склади команд

ФК “Рух”

Ледвій — Роман, Дідик, Холод, Сич — Федор, Підгурський, Притула — Карабін, Краснопір, Климчук (к).

Головний тренер — Віталій Пономарьов.

ФК “Карпати”

Кемкін — Мірошніченко (к), Бабогло, Педрозо, Адамюк — Бруніньйо, Альварес, Чачуа — Очеретько, Невес, Стеніо.

Головний тренерВладислав Лупашко.

Арбітр — Олександр Афанасьєв.

Хід гри

Перший символічний удар по м'ячу перед матчем УПЛ "Рух" — "Карпати" виконав військовослужбовець 3-ої ОШБр Віктор Розовий, який зараз проходить реабілітацію після поранення.

На 43 хвилині “Карпати” відкрили рахунок матчу. Жан Педрозу забив свій дебютний мʼяч у складі “зелено-білих”, головою спрямувавши мʼяч у кут.

Жовті картки отримали: Климчук (45+1 хвилина) та Мірошниченко (45+1 хвилина), а також Шах (66 хвилина).