• Україна завоювала на Паралімпіаді в Парижі 82 медалі

Україна завоювала на Паралімпіаді в Парижі 82 медалі

Україна завоювала на Паралімпіаді в Парижі 82 нагороди

Українська збірна посіла 7 місце в медальному заліку

У неділю, 8 вересня, пройшов останній день Паралімпійських ігор-2024 у Парижі. Українська збірна завоювала 82 нагороди і посіла 7 місце в загальному командному заліку. Першою, з відривом у 96 медалей від другого місця, стала збірна Китаю.

Детальніше про командний залік

В активі України 22 золотих, 28 срібних та 32 бронзові нагороди. В переможців командного заліку, збірної Китаю 94 “золота”, 76 срібних медалей і 50 бронзових нагород. До слова, церемонія закриття Ігор у Парижі відбудеться о 21:00, у неділю, 8 вересня та триватиме приблизно три години. Подивитись церемонію закриття можна на місцевих телеканалах Суспільного або на Суспільне Спорт.

Нагадаємо, Львівська парафехтувлаьниця Наталя Морквич в команді завоювала срібні медалі на Паралімпійських іграх. Львівський тенісист Віктор Дідух спочатку завоював бронзову медаль в змішаних командних змаганнях, а потім здобув “золото” в індивідуальному турнірі. Львівʼянин Павло Баль став бронзовим призером Паралімпіади з гендбайку.