• Спорт
  • Дзюдоїстка з Рівного здобула золоту медаль на Паралімпіаді-2024

Дзюдоїстка з Рівного здобула золоту медаль на Паралімпіаді-2024

Анастасія Гарник

Анастасія Гарник перемогла суперницю з Бразилії і здобула перше “золото” у кар’єрі

Українка Анастасія Гарник здобула “золото” у змаганнях з дзюдо на Паралімпійських іграх-2024. У фіналі вона перемогла бразилійку, про це повідомило у суботу, 7 вересня, видання “Суспільне Спорт”.

Дзюдоїстка з Рівного перемогла у фінальному поєдинку у вазі більше 70 кг у класі J1  . Українка здолала Еріку Зоагу з Бразилії, застосувавши прийом на оцінку іппон на 32-й секунді. Перед цим Гарник здолала у чвертьфіналі за 31 секунду представницю Узбекистану Ферузу Ергашеву, а у півфіналі — американку Крістеллу Гарсію також на першій хвилині.

Перше “золото” в кар’єрі Анастасії Гарник

28-річна Анастасія Гарник здобула на цьогорічній Паралімпіаді свою першу золоту медаль в кар’єрі. Для України ж це четверта медаль у дисципліні. Гарник вже брала участь у Паралімпійських уграх у 2020 році, але тоді посіла п’яте місце.

До слова, цього ж дня золоту медаль виграв спортсмен з Львівщини. Віктор Дідух став чемпіоном у настільному тенісі.