• Головна
  • Спорт
  • Український стрілець Сергій Куліш здобув срібло Олімпіади в стрільбі з гвинтівки

Це вже друга срібна медаль на рахунку українського стрільця. Раніше він здобув срібло на Олімпійських іграх в Ріо

У четвер, 1 серпня, український стрілець Сергій Куліш здобув срібну медаль на Олімпійських іграх в Парижі. Він посів друге місце у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох позицій на дистанції 50 метрів.

Друге олімпійське срібло у карʼєрі

У фінальній трійці уродженець Черкас залишив за собою індійського спортсмена Свапніла Кусале, але поступився представнику Китаю Юкуну Лью. Загалом у фінальній частині змагань брали участь вісім спортсменів. Для Сергія Куліша це вже друга срібна нагорода Олімпіади. У 2016 році він вже здобував срібло на Олімпійських іграх, які тоді відбувалися в Ріо-де-Жанейро.

До слова, це вже друга нагорода для України на Олімпійських іграх-2024. Українська фехтувальницях Ольга Харлан 29 липня здобула бронзу у фехтуванні на шаблях. Для Харлан це була пʼята завойована олімпійська медаль у карʼєрі.