• Спорт
  • Трускавчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи

Трускавчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи

19-річна борчиня  здобула перемогу у ваговій категорії до 57 кілограм

Вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спартаківець» Олександра Хоменець зайняла друге місце на чемпіонаті Європи U23 з вільної боротьби.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.

13-19 березня в Бухаресті, Румунія, проходив чемпіонат Європи U23 з вільної боротьби серед дорослих до 23 років.

Срібною призеркою чемпіонату Європи у ваговій категорії до 57 кг стала представниця Львівщини Олександра Хоменець.

Українська борчиня впевнено перемогла суперниць з Азербайджану (13:2), Болгарії (10:0) та Італії (6:2).

У фіналі Олександра Хоменець зустрілася з угорською борчинею Анною Геллою Шел, поєдинок завершився нічиєю(6:6), але так як остання результативна дія була за угоркою, вона стала переможницею.

Нагадаємо, учасники КСБТ «Фантазія» із Самбора стали переможцями класифікаційних змаганнях Чемпіонату України з танцювального спорту у Києві.