Коронавірус: головні новини дня

Коронавірус: головні новини дня

Розповідаємо про Українську вакцину від коронавірусу та перевірку кисневого обладнання на Львівщині

На Львівщині перевірять на справність кисневі обладнання в лікарнях

Комісія з надзвичайних ситуацій перевірить кисневі обладнання в медзакладах Львівщини. Таке рішення прийняли через нещодавній вибух в реанімації однієї з лікарень Івано-Франківщини. Про це повідомила Львівська облдержадміністрація.

"Ми зобов’язали усіх керівників медичних установ провести інспектування усіх кисневих мереж на місцях. Окрім того, потрібно зробити ревізію резервних та автономних джерел електроживлення. Власниками усіх закладів охорони здоров’я зараз є територіальні громади, тому важливо, щоб голови ТГ зі свого боку прокомунікували з адміністраціями, керівниками медзакладів та визначили відповідальних осіб, які б здійснили інспектування кисневих мереж", - повідомив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

На сьогодні в області є 24 медзаклади, які надають допомогу пацієнтам із коронавірусом. Наразі 5 закладів перебувають в режимі "очікування" через зменшення кількості захворюваності.

У Мінздоров’ї розповіли різницю між бустерною та додатковими дозами вакцини

В Україні запровадили додаткову та бустерну дозу вакцин від коронавірусу. Додаткову дозу вводять тим людям, у яких через важкі хвороби дві дози вакцини могли не дати необхідного захисту. Бустерну дозу можуть отримати люди, які хочуть посилити ефективність вакцини.

Бустерну дозу можуть отримати поки що лише медичні працівники та співробітники будинків інтернатного типу.

Додаткове щеплення рекомендують робити від 28 днів до 3 місяців після другого щеплення. Роблять її цією ж вакциною, що й попередні. Бустерне щеплення роблять в період від 180 до 270 днів після другої дози. Дію Covid-сертифікату продовжать лише після зробленого щеплення бустерною дозою.

В Україні призупинили розробку власної вакцини від коронавірусу

Львівські науковці призупинили розробку власної вакцини від коронавірусу через недостатнє фінансування. Тепер науковцям необхідно 300-500 млн євро на проведення другого етапу розробки.

Під час попередніх випробувань, вакцина показала позитивний результат випробувальна мишах. Зокрема вчені планували випробувати вакцину трансгенних мишах у Польщі.

Здоров'я

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності