Коронавірус: головні новини дня

Коронавірус: головні новини дня

Головні новини про коронавірус

З початку року лікарні отримали 5 мільярдів гривень на лікування від коронавірусу, а Львівщина може перейти в "червону" зону. Головні новини дня про коронавірус.

Львівщина може потрапити в "червону" зону вже з наступного тижня

Через високі показники захворюваності, Львівщина може перейти в "червону" зону уже з понеділка. Про це повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу на Львівщині Олег Когут.

Епідеміолог розповів, що область перевищила показники кількості нових хворих та завантаженості лікарень. В стаціонарах Львівщини перебуває понад 2800 пацієнтів з коронавірусом.  Більша частина тестів на коронавірус котрі провели вчора - позитивні.

"Це – досить серйозна кількість, яка говорить про те, що ми вже фактично перебуваємо на піку захворюваності", - розповів Олег Когут.

Нагадаємо, Львів посилив карантин з 18 жовтня. У школярів почались двотижневі канікули, усі масові заходи в місті заборонили. Розважальні заклади та заклади громадського харчування працюють лише за повної вакцинації працівників.

У Мінздоров'я розповіли скільки коштує лікування одного пацієнта з Covid-19

З початку року на лікування "ковідних" пацієнтів виділили майже 5 мільярдів гривень. Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Лікування одного пацієнта обходиться у 22 тисячі гривень.

До кінця року на лікування пацієнтів з коронавірусом виділять ще 5 мільярдів гривень. Саме таку суму зарезервували лікарням. Кошти перераховуватиме Національна служба охорони здоров’я України.

Додамо, нещодавно Віктор Ляшко відвідав львівську лікарню швидкої допомоги. Під час розмови з колективом лікарні, він пообіцяв переглянути тарифи коронавірусного пакета. Бо, за словами лікарів, коштів на лікування важкохворих пацієнтів недостатньо.

Чи вистачає лікарням засобів індивідуального захисту та ліків

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, в Україні сформовані запаси індивідуальних засобів захисту. Призначені вони для захисту медичних працівників.

Тож для лікарень є близько 22,7 мільйона захисних костюмів та халатів, понад 42 мільйони масок та 8 мільйонів респіраторів. Знаходяться вони у лікарнях та у національному складі.

Для лікування пацієнтів держава закупила майже три тисячі флаконів препарату тоцилізумаб, а понад 6 тисяч флаконів перебуває у процесі закупівлі. Також для пацієнтів закупили 14 тисяч упаковок препарату ремдесевіру.

"Окрім того, за підтримки посольства України в США, було отримано гуманітарну допомогу у вигляді інноваційних лікарських засобів. Отримали 60 тисяч флаконів, які наразі включені до протоколу і передані до наших лікарень", - розповів Віктор Ляшко.

Йдеться про ліки проти коронавірусу Бамланівімаб та Етесевімаб. Нещодавно Львівщина отримала інноваційні ліки. Зокрема область надійшло 1179 флаконів Бамланівімаб та 2340 флаконів Етесевімабу.

Львівщина стала третьою в Україні за темпами вакцинації

В Львівській області зроблено понад 956 тисяч щеплень, що є одним з найбільших показників в Україні. Зробити вакцинацію в області хоче чимало людей. Зокрема, нові карантинні правила створили ажіотаж у центрах вакцинації.

Додамо, для регіонів встановили нові показники для вакцинації. Тепер в Україні щотижня повинні робити не менше 1,5 млн щеплень. Відповідне доручення підписав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Студенти можуть перейти на дистанційне навчання уже з 25 жовтня

Міносвіти рекомендує закладам передвищої, вищої та післядипломної освіти перейти на дистанційне навчання. Запровадити дистанційку планують з 25 жовтня до 15 листопада.

Такі рекомендації міністерство надало через погіршення епідеміологічної ситуації в країні, повідомляє міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

"Щодо навчання в школах з наступного тижня, то воно буде організовано з урахуванням епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні", - йдеться в повідомлені.

Більшість львівських студентів перейшли на дистанційне навчання ще з вересня. Зокрема Національний університет “Львівська Політехніка” повідомляв, що переходить на змішане навчання. Франковий університет також наголошував про те, що його студенти будуть вчитися дистанційно.

На Львівщині майже 40% шкіл пішли на передчасні канікули. Зазвичай школярі відпочивають в останній тиждень жовтня. Проте цього року ситуація змінилася через різке поширення коронавірусу.

Додамо, щоденну статистику про коронавірус можна переглядати за посиланням.

Здоров'я

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності