• Головна
  • Війна
  • Ризик хіматаки в Україні: російським офіцерам видають антидоти

Ризик хіматаки в Україні: російським офіцерам видають антидоти

Ризик хіматаки в Україні: російським офіцерам видають антидоти

Кожного дня з'являється дедалі більше підтверджень намірів росії застосувати отруйні речовини проти України

Російські загарбники розглядають можливість використання застосування зарину в містах України, в яких не виходить прорвати оборону. Про це розповідають у Центрі протидії дезінформації при РНБО, посилаючись на спеціалістів InformNapalm.

Відповідно інформації, 17 березня російські офіцери, які воюють в Україні, отримали ін'єкцію Pralidoxime. Цей препарат є антидотом фосфорорганічних сполук.

Окрім того, 20 березня військовий командний склад росії отримав ампули з атропіном, який є антидотом при хімічних отруєннях.

У Центрі протидії дезінформації стверджують, що кожного дня з'являється дедалі більше підтверджень намірів росії застосувати отруйні речовини проти України.

"Також окупаційна пропаганда поширює наративи про "американські біолабораторії в Україні" та "витік патогенів" звідти", - йдеться в повідомлені.

Зокрема окупанти вже використали фосфорні бомби у місті Попасне, а на заводі "Сумихімпром" через обстріл стався витік аміаку.

Додамо, зарин – це нервово-паралітична речовина, бойова хімічна зброя, яка немає кольору та запаху. Він потрапляє в організм людини через шкіру, слизові оболонки ока та органи дихання. Тяжкість отруєння залежить від кількості газу та як довго людина знаходилась під його дією.

Основними симптомами отруєння є звужені зіниці, біль в очах, порушення зору, сильне слиновиділення та пітливість, кашель, відчуття скованості в грудях, пришвидшене дихання, діарея, нудота, запаморочення, слабкість, головний біль, сповільнене або пришвидшене серцебиття, знижений або підвищений артеріальний тиск. Висока доза зарину спричинить втрату свідомості, конвульсії, параліч, зупинку дихання.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності