На Львівщині відкрили ще один ЦНАП

На Львівщині відкрили ще один ЦНАП

Невдовзі у центрі адмінпослуг видаватимуть ID-паспорти та закордонні паспорти

В області з’явився ще один Центр надання адміністративних послуг. Відкрили його у селі Зимна Вода. Про це повідомляє Львівська облдержадміністрація.

Розмістився центр адмінпослуг на першому поверсі селищної ради. На реконструкцію приміщення та закупівлю необхідної техніки витратили майже 1,8 млн грн. Зокрема, мільйон гривень використали з обласного бюджету розвитку, а 750 тис. гривень – кошти громади.

Під час будівництва дотримувалися усіх умов інклюзії. Тож мешканці з інвалідністю зможуть безперешкодно отримати послуги ЦНАПу. Обслуговувати центр буде більш як 21 тисячу мешканців територіальної громади.

«У нас надзвичайно велика кількість адміністративних послуг надається сільською радою. Дякую працівникам за вашу щоденну працю. Вірю, що з відкриттям ЦНАПу ситуація буде ще кращою, адже весь спектр надання адміністративних послуг буде сконцентрований тут, на місці, і це дозволить ефективніше працювати іншим підрозділам», - зазначив керівник Зимноводівської територіальної громади Володимир Гутник.

У центрі надання адміністративних послуг надаватимуть більше сотні адміністративних послуг. Зокрема, мешканці зможуть там змінити реєстрацію місця проживання або ж скористатись земельними послугами.

Невдовзі у центрі адмінпослуг видаватимуть ID-паспорти громадян України та закордонні паспорти. Зимноводівська селищна територіальна громада уже оголосила тендер на закупівлю відповідного обладнання.

Нагадаємо, у селі Рясне-Руське, що межує зі Львовом, відкрили Офіс громади. Тож мешканці зможуть зареєструвати бізнес, нерухомість, або скористатись послугами міської ради. Детальніше тут.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності