1 липня Львівщина попрощається з пʼятьма захисниками

1 липня Львівщина попрощається з пʼятьма захисниками

В останню путь проведуть Олега Кондора, Андрія Курила, Богдана Гринишина, Дмитра Долбнєва і Григорія Біласа

У понеділок, 1 липня, мешканці Львівщини попрощаються з пʼятьма захисниками. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Олег Кондор

Народився 29 травня 1998 року в Яворові. Навчався у Національній Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. У 2019 році закінчив академію з відзнакою і почав службу у 24 бригаді. Брав участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях. За свої заслуги був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Був воїном 24 ОМБр ім. Короля Данила, старшим лейтенантом, командиром взводу. Вважався зниклим безвісти з 5 березня 2022 року. Після обміну тіл і результатів ДНК нарешті повертається до рідного дому.

Андрій Курило

Львівʼянин. З початком повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 7-го прикордонного Карпатського загону.

Богдан Гринишин

Народився у селі Звенигород, Львівської області. Проходив строкову військову службу у лавах військ протиповітряної оборони у Харкові. Завершивши службу, впродовж певного періоду був моряком на іспанському флоті.

З початком повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на Донеччині. Попри отримане під Бахмутом складне поранення, повернувся на фронт.

Дмитро Долбнєв

Львівʼянин. З початком повномасштабного вторгнення РФ долучився до 33-ї окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання на південному напрямку.

Григорій Білас

Мешканець села Мальованк, Великолюбінської громади. Воїн від початку повномасштабного вторгнення став на захист України. Загинув 24 червня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине, Запорізької області. З того часу вважався зниклим безвісти. Йому було 50 років.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності