На Львівщині рецидивіста ув’язнили на сім років за крадіжку трусів та телефона

На Львівщині рецидивіста ув’язнили на сім років за крадіжку трусів та телефона

Зловмисник вдерся до будинку потерпілого й вкрав майно у нього на очах

Бориславський міський суд Львівської області судив мешканця Дрогобиччини Михайла К. за грабіж. Зловмисник пізно ввечері вдерся у будинок потерпілого та викрав його телефон і п’ять пар чоловічих трусів. Оскільки Михайла К. вже неодноразово судили раніше, зокрема й за крадіжку, суд призначив йому сім років ув’язнення. Про це йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень у четвер, 27 червня.

Вчинив злочин через місяць після звільнення з в’язниці

За матеріалами справи, злочин трапився 21 березня 2024 року, трохи більше як за місяць від звільнення обвинуваченого з в’язниці. Пізно ввечері Михайло К. вирішив пробратися в будинок потерпілого Мирона С. та викрасти його майно. Зловмисник зайшов у будинок через незачинені двері. Потерпілий спробував зупинити грабіжника, проте Михайло К. штовхнув його на підлогу, забрав його телефон вартістю близько 304 грн та п’ять пар чоловічих трусів, після чого втік. Таким чином зловмисник заподіяв Миронові С. шкоду на загальну суму у 1958 грн.

Злочинця затримали на наступний день

Потерпілий заявив про крадіжку до поліції. Правоохоронці розшукали та затримали Михайла К. уже на наступний день після злочину — 22 березня.

На судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та підтвердив обставини, встановлені досудовим розслідуванням. Михайло К. розкаявся, запевнив, що повернув потерпілому викрадене майно, та попросив суд суворо його не карати. Мирон С. на судове засідання не з’явився, заявив, що претензій до обвинуваченого не має, а в обранні покарання для злочинця покладається на рішення суду.

Бориславський міський суд Львівської області визнав Михайла К. винним у скоєнні грабежу. З огляду на те, що чоловіка вже неодноразово судили, зокрема й за крадіжку, суддя вирішив призначити йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі. Цей вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Нагадаємо, на початку червня на Львівщині вчителя інформатики засудили до п’яти років ув’язнення за крадіжку грошей. Також у Львові двох братів засудили за побиття і грабіж на вокзалі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності