Команда зі Львова здобула “золото” суперліги з бадмінтону

Команда зі Львоваа

У чемпіонаті брали участь 10 команд

Львівські спортсмени-бадмінтоністи у складі команди “Dream Team, ми з України” посіли першу сходинку п’єдесталу на змішаному командному чемпіонаті України (суперлізі) з бадмінтону. Про це 17 червня повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Чемпіонат відбувся у Києві та тривав з 13 до 16 червня. В ньому взяли участь 10 команд з представництвом спортсменів з 11 міст України: Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Лисичанська, Чернігова, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Рівного, Миколаєва.

“Львівські спортсмени у складі команди “Dream Team, ми з України” посіли першу сходинку п’єдесталу, не віддавши суперникам жодної зустрічі. Бадмінтоністи на шляху до першості послідовно перемогли команди “Одеса”, “DSC-2”, “КДЮСШ Центр”, “Дніпро-ОШВСМ” з рахунком 5-0 та “Київський бадмінтонний клуб” і команду з Харківщини “Незламні” з рахунком 3-0”, — йдеться у повідомленні.

Склад команди “Dream Team, ми з України”: Полийчук Вікторія, Щербатюк Дмитро, Александрова Марія, Чирун Олександр, Чакалов Олександр (ДЮСШ 1 м. Львова); Лаврова Софія, Альмалалха Раія, Бєлобровчук Софія (КДЮСШ №13 м. Харкова); Почтарьов Артем, Конов Віталій (Київ).

Тренери команди: Гречанюк Оксана (ДЮСШ 1 м. Львова), Крючкова Анна, Стерін Михайло (КДЮСШ №13 м. Харкова).

Нагадаємо, в серпні 2023 року бадмінтоніст зі Львова Олександр Чирун здобув “бронзу” чемпіонату Європи.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності