У зв’язку зі значними втратами 65 батальйону ТрО на Стрийщині оголосили жалобу

На Стрийщині оголосили День жалоби.

На адмінбудівлях приспустять державний прапор, будуть скасовані усі розважальні й спортивні заходи

У зв’язку зі значними втратами 65 батальйону ТрО в Стрийському районі оголосили жалобу. Розпорядження про це 11 травня підписав голова Стрийської районної військової адміністрації Богдан Янко.

У зв'язку зі значними втратами військовослужбовців 65 батальйону ТрО під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, завтра — 12 травня, у Стрийському районі оголошено День жалоби. Підписав відповідне розпорядження”, — повідомив він у соцмережі.

На знак скорботи за загиблими на всій території Стрийщини у неділю, 12 травня, рекомендували приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адмінбудівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності. Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності порадили скасувати в День жалоби проведення розважально-концертних заходів і спортивних змагань, а регіональним телерадіокомпаніям обмежити трансляцію розважальних передач.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності