Керівництво шахти “Відродження” на Львівщині підозрюють у торгівлі людьми

Обшуки у шахті «Відродження»: підозрюють керівництво

Нацполіція провела обшуки на шахті “Відродження”, що на Червоноградщині. Керівники залучали шахтарів до будівництва та ремонту дачних будинків

У середу, 24 квітня, працівники Національної поліції Львівської області проводили обшуки на шахті "Відродження", що поблизу Червонограда, з метою документування організованої злочинної діяльності керівництва шахти. Про це у четвер, 25 квітня, повідомив депутат Червоноградської районної ради Олександр Клімов посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах. Цю інформацію LVIV.MEDIA підтвердили у Нацполіції Львівської області.

Керівництво шахти підозрюють в торгівлі людьми

Як повідомив депутат, нацполіція підозрює кількох заступників директора шахти “Відродження” Павла Овчіннікова, а також керівників різних дільниць управління та працівників шахти, які за попередньою змовою, з чітким розподілом ролей, організували торгівлю людьми.

“Підозрювана у злочині група осіб-працівників влаштувала схему із залученням підземних працівників шахти до будівельних робіт на інших підприємствах, приватних ділянках керівництва шахти тощо,” — написав Клімов.

За даними депутата з Червонограда, працівники шахти, виконували розпорядження керівництва і працювали на будівельних майданчиках поза межами господарського комплексу підприємства. Шахтарі, котрих залучали до будівельних робіт, були водночас у переліку підземних працівників шахти “Відродження”, за що отримували заробітну плату, користувалися бронюванням від мобілізації та, окрім цього, додатково отримували прибуток за надані будівельні послуги. Така схема, за словами депутата, тривала протягом декількох місяців, згідно з табелями робочого часу,

Як згодом додали у поліції, керівники шахти дали завдання своїм підлеглим-електрослюсарям ремонтувати дачні будинки, а також будувати дачний будинок заступнику директора шахти. За цим фактом відкрили кримінальне провадження за двома статтями: привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та торгівля людьми. Наразі проводиться досудове розслідування. Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

У шахті "Відродження" LVIV.MEDIA повідомили, що керівник перебуває на нараді, тому не може поки прокоментувати ситуацію.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності