20 квітня Львівщина попрощається з трьома загиблими захисниками

20 квітня Львівщина попрощається з трьома загиблими захисниками

У суботу в останню путь проведуть Романа Шевчишина, Валерія Тарасенка та Павла Костева

У суботу, 20 квітня, мешканці Львівщини попрощаються з трьома загиблими захисниками — Романом Шевчишиним, Валерієм Тарасенком та Павлом Костевим. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Роман Шевчишин

Житель міста Ходорів. Виконував бойові завдання у складі розвідувального взводу 1 парашутно-десантного батальйону. Був механіком-водієм. Загинув 16 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Нетайлове Донецької області у віці 28 років.

Валерій Тарасенко

Уродженець міста Ровеньки, Луганської області. Після закінчення школи здобув освіту у місцевому гірничому технікумі. У 2014 році переїхав до Львова. Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист держави. Воював у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони ЗСУ. Загинув 27 березня 2023 року. Воїну було 56 років.

Павло Костів

Житель міста Угнів. Військовослужбовець воював у складі військової частини А9989. Загинув захисник 9 квітня 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Йому було 35. Похорон відбувся 19 квітня.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності