На Львівщині запрацював Центр підтримки для жінок, які зазнали домашнього насилля

Центр соціально-психологічної допомоги у Сокалі

У відкритому в Сокалі центрі може проживати 8 жінок

У місті Сокаль, що на Львівщині відкрили новий Центр соціально-психологічної допомоги для дівчат та жінок, які зазнали насильства за ознакою статі. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомили у Львівській ОВА.

В центрі можна проживати до 10 днів

Центр розташований на вул. Шептицького, 47 і має кризову кімнату, а також умови для короткострокового проживання до 10 днів. За потреби термін перебування може бути продовжений. Одночасно в Центрі можуть розміщуватися до 8 осіб. Перебування можливе також з дитиною чи кількома дітьми. Це дає жінкам, які зазнали домашнього насильства, тимчасовий прихисток та можливість отримати необхідну психологічну, медичну та правову допомогу. “На жаль, очевидцями домашніх сварок стають діти. Та зараз ми більш відкриті не лише говорити про проблему, а й вирішувати її”, — сказала заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула.

Центр запрацював завдяки спільним зусиллям Сокальської міської ради, Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та Благодійного фонду "Батерфляй" за підтримки Львівської обласної військової адміністрації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності