На Львівщині змінили правила використання перепусток для комендантської години

Перепустка. Фото: Суспільне Львів

Відтепер класти перепустку під скло автомобіля не можна

У вівторок, 9 квітня, у Львівській ОВА змінили правила користування перепусткою для комендантської години. Тепер заборонено розміщувати перепустку під склом авто або на іншому видному місці, повідомили у Львівській ОВА.

Перепустка для комендантської години

Згідно зі змінами, власник перепустки зобов’язаний використовувати її так, щоб не допустити втрату, псування, або доступ до перепустки інших людей. Відтепер заборонено розміщувати перепустку під склом автомобіля чи на іншому видному місці, а також передавати її іншим людям.

“Перепустка не стосується транспортного засобу, сторонніх осіб і подібних історій. Перепустка має відповідні серії, номерні знаки, чітко персоніфікована, адже видається на конкретну фізичну особу. Перепустки перевіряють відповідні компетентні органи. У правоохоронців є чатбот, за допомогою якого вони можуть перевірити, чи дійсно видавали перепустку на чиєсь імʼя”, — зазначив комендант Львівської області Тарас Грень. 

Тарас Грень зауважив, що існують конкретні критерії для видачі перепусток. Зокрема, їх видають людям, які забезпечують роботу критично важливої інфраструктури (це працівники органів державної влади, підприємства критичної інфраструктури тощо).

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності