Львівщина залишається найбільш популярною серед українських туристів

Львівщина користується популярністю в українських туристів

За обсягами податкових надходжень від туризму Львівська область другий рік поспіль є лідером серед інших регіонів України

Львівщина зайняла перше місце в Україні за розміром податків, сплачених туристичною галуззю. У цьому рейтингу область перемагає вже другий рік поспіль. Про це 8 березня повідомила Львівська обласна військова адміністрація.

Найбільше Львівщину відвідують українську туристи, зокрема, військові та члени їхніх сімей. Також багато було представників міжнародних організацій, які відвідували Львів з діловим туризмом або для організації конференцій та тренінгів.

Податкові надходження Львівщини

Торік з Львівщини до бюджету надійшло 345 млн 484 тис. грн. За перші два місяці 2024 року, за даними Державного агентства розвитку туризму України, сума туристичного збору в області досягла 9 млн 629 тис. грн. Найбільшу суму сплатила Львівська громада – 5 млн 342 тис. 949 грн. На другому місці Трускавецька – 1 млн 711 тис. грн. Східницька, Зимноводівська і Славська громади також увійшли до першої п’ятірки територіальних об’єднань області, які мають найбільший попит у туристів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності