За минулий рік на Львівщині всиновили 73 дитини

За минулий рік на Львівщині всиновили 73 дитини

Станом на сьогодні на Львівщині живуть близько 200 дітей, які ще потребують влаштування у сім’ю

Упродовж 2023 року на Львівщині всиновили 73 дітей. Про це 10 січня на своїй сторінці у Facebook написав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Наша область стане однією з десяти в Україні, які з підтримкою міжнародних партнерів першими будуть впроваджувати передові світові практики щодо зміцнення сімей, розвитку сімейних форм виховання та адаптації у сім’ях дітей, які жили у соціальних закладах. Відбудеться це в межах Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання у сімейному оточенні, яку після цього впроваджуватимуть в усіх регіонах нашої держави”, - написав Максим Козицький.

Станом на сьогодні на Львівщині живуть близько 200 дітей, які потребують влаштування у сімейні форми.

Нагадаємо, у 2022 році за 7 місяців усиновлених дітей було лише 12. А станом на 1 серпня 2023 року була усиновлена 31 дитина. Такий показник пояснювали тим, що в область приїхали багато дітей-сиріт з інших регіонів. А отже більше сімей в області, які прагнули всиновити дитину, отримали таку можливість. Ще одна причина — на Львівщині побільшало охочих усиновити дитину, які приїхали сюди з інших областей. Адже на час воєнного стану усиновлення можливе лише в регіонах, де не йдуть бойові дії.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності