Львівщина сьогодні попрощається з шістьма загиблими захисниками

Фото ілюстративне

Серед загиблих — двоє червоноградців

У четвер, 4 січня, Львівщина попрощається із шістьма військовими — жителями Львова та області, які загинули на війні, повідомила Львівська обласна військова адміністрація.

Орест Ямрос

Львів’янин. Під час повномасштабного вторгнення Орест вступив до лав територіальної оборони. З жовтня 2023 року боронив Батьківщину у складі 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади. Воїн загинув 1 січня 2024 року. Йому було 40 років. У захисника залишилася мати, дружина та двоє дітей.

Володимир Качала

Мешканець села Ракова Самбірського району. Володимир був командиром гранатометного відділення взводу вогневої підтримки спеціального призначення, роти снайперів спеціального призначення НГУ. Загинув 26 грудня 2023 року у Сєвєродонецькому районі Луганської області. Захисникові було 26 років.

Леонід Корягін

Червоноградець. Воїн проходив службу у військовій частині А4010. Загинув 30 грудня 2023 року на Донеччині. Захиснику було 24 роки.

Андрій Палюшинський

Червоноградець. Андрій служив у лавах військової частини А4010. Загинув 1 січня 2024 року. Воїну було 36 років. У нього залишилися мати, брат та діти.

Сергій Вацик

Мешканець Сокаля. Сергій був навідником-оператором 2-го розвідувального відділення 1-го розвідувального взводу військової частини А4056. Загинув 30 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання у Луганській області.

Андрій Мовчан

Захисник з Лопатинської громади. Андрій проходив службу у військовій частині 3028. Загинув 14 грудня 2023 року під час стрілецького бою у Пологівському районі Запорізької області. Воїну виповнилося 22 роки.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності