Під час штурму російських позицій на Донеччині загинув поліцейський зі Стебника

Дмитро Ялоха воював у бригаді Нацгвардії «Лють», фото ілюстративне

Дмитро Ялоха загинув ще 3 грудня, однак відомо про це стало майже через два тижні

На війні під час штурму російських позицій загинув 32-річний поліцейський Дмитро Ялоха зі Стебника Дрогобицького району Львівської області. Про загибель правоохоронця у вівторок, 19 грудня, повідомила Дрогобицька міська рада.

«Герой загинув 3 грудня, під час штурму ворожих позицій на Донецькому напрямку фронту, мужньо виконуючи бойове завдання», — сказано в повідомленні.

Дмитро Ялоха народився 6 листопада 1991 року в Стебнику. Закінчив школу №18, згодом — військовий ліцей імені Героїв Крут у Львові та Львівський національний університет внутрішніх справ.

Він був лейтенантом поліції, служив у Дрогобицькому відділі поліції. З березня цього року долучився до лав підрозділу особливого призначення «Лють». Служив в штурмовому полку особливого призначення «Сафарі». Був сапером, брав участь у розмінуваннях територій на гарячих напрямках фронту.

У загиблого поліцейського залишились батьки, дружина, донька, сестра, дві бабусі та дідусь.

Прибуття траурного конвою з тілом захисника очікується в четвер, 21 грудня. Час зустрічі конвою, проведення парастасу та чину похорону Дрогобиицька міськрада повідомить додатково.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності