У четвер Львівщина прощається з трьома загиблими захисниками

У четвер Львівщина прощається з трьома загиблими захисниками

Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників

Сьогодні на Львівщині проведуть в останню путь трьох загиблих Героїв:

Юрій Яструб

Львів’янин. Після початку повномасштабного вторгнення Росії вступив до лав 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на південному напрямку. Загинув 10 листопада 2023 року. У воїна залишилися мама, дружина, четверо дітей, сестра, хрещений син із дружиною та племінники.

Олег Френцер

Уродженець села Новий Милятин Львівської області. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на південному напрямку. Загинув 5 листопада 2023 року. У воїна залишилися батьки, тітка, дядько, двоюрідна сестра і двоюрідний брат, що зараз бореться з окупантами на передовій.

Ігор Фурта

Житель села Великий Дорошів Куликівської громади. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист України, служив у військовій частині А 2802 Помер від поранень 9 листопада 2023 року у Миколаївській обласній клінічній лікарні. В захисника залишились батьки, дружина і син.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності