Двоє боксерів та боксерка з Львівщини стали чемпіонами України серед молоді

Чемпіонами України серед молоді сьогодні стали Соломія Линів (до 48 кг), Олег Гічва (до 71 кг) та Олег Вітик (до 81 кг)

12 листопада в селі Бояни Чернівецької області завершився молодіжний чемпіонат України з боксу. Львівські боксери вибороли три золоті, одну срібну та одну бронзову медалі. Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

Чемпіонами України серед молоді сьогодні стали Олег Гічва (до 71 кг) та Олег Вітик (до 81 кг). Гічва у фіналі за одностайним рішенням суддів переміг Івана Возного з Житомирщини, а Вітик за розділеним суддівським рішенням виграв у представника Запорізької області Артура Касьянова.

Також чемпіонкою України серед молоді стала Соломія Линів (до 48 кг). До слова, дівчина займається боксом всього четвертий рік.

Срібним призером турніру став Нікіта Хохонь (понад 92 кг), а бронзовим Едуард Гусєв (до 92 кг).