В Українській академії лідерства на Львівщині стартував новий курс

В Українській академії лідерства на Львівщині стартував новий курс

Від початку повномасштабної війни понад 70 членів спільноти академії лідерства стали на захист України у лавах ЗСУ

26 жовтня ще для 53 юнаків для дівчат з різних областей України стартував формаційний курс Української академії лідерства (УАЛ). Про це на своїй сторінці написав голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький.

Для мене честь бути частиною УАЛ, бо це спільнота, яка гуртує та гартує свідомих, чесних і працьовитих громадян, українців-державників, готових брати на себе відповідальність, – справжніх лідерів, яких потребує наша країна”, - зазначив Максим Козицький.

Від початку повномасштабної війни понад 70 членів спільноти академії лідерства стали на захист України у лавах ЗСУ. Шестеро випускників, на жаль, загинули.

“Мрійте про великі речі, вірте у себе та тих, хто поруч. Вірте в Україну і дійте!”, - звернувся до молоді Максим Козицький.

Довідково:

Українська академія лідерства — це формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді на основі цінностей. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.

Місія Академії – вплинути на докорінні зміни в українському суспільстві через формування генерації молодого покоління, яке бере відповідальність за свою країну і має необхідні для цього здібності.

Студенти спілкуються із викладачами провідних університетів, державотворцями та лідерами думок, досліджують найкращі світові практики із підприємництва, освіти і науки, національної безпеки, охорони здоров’я та державотворення, національної ідентичності. Молодь здобуває практичний досвід проєктів та волонтерства, знаходить інструменти і команду для втілення власних ідей.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності