На Львівщині мікрогрант до 250 тис. грн для власного бізнесу отримають 32 підприємці

На Львівщині мікрогрант до 250 тис. грн для власного бізнесу отримають 32 підприємці

760 заявників із Львівщини зобов’язалися створити 1608 нових робочих місць та освоїти понад 180 млн грн.

Ще 47 позитивних висновків і 96 нових робочих місць – такими результатами для Львівщини завершився розгляд заяв учасників 16 хвилі програми “єРобота”. Про це повідомляють на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

Зокрема право на мікрогрант у розмірі до 250 тис. грн для масштабування бізнесу вибороли 32 фізичні особи-підприємці, 7 юридичних осіб і 8 початківців, які тільки стартуватимуть у сферу підприємництва.

Більшість заявників зі Львівщини займаються гуртовою або роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів (16 осіб), працюють у галузі охорони здоров’я (8) або сфері тимчасового розміщування та організації харчування (7). Решта розгортають бізнес у переробній промисловості, сфері освіти, надають інші види послуг або ведуть професійну, наукову, технічну діяльність.

Серед тих, хто тільки має намір відкрити власну справу, 5 жителів Львова. Відповідно до поданих бізнес-планів вони надаватимуть перукарські послуги, займатимуться продажем квітів, реалізацією товарів через мережу інтернет, переробленням та консервуванням фруктів та овочів, а також ресторанним бізнесом. У Трускавці (Дрогобицький район) початківець відкриє стоматологічний кабінет, у Червонограді – ресторан, а у Бродах (Золочівський район) провадитиме торгівлю у неспеціалізованих магазинах.

Загалом цього року завдяки участі у програмі “єРобота” 760 заявників із Львівщини зобов’язалися створити 1608 нових робочих місць та освоїти понад 180 млн грн.

Позитивне рішення про надання коштів для масштабування підприємницької діяльності у 16 хвилі також отримали 3 учасники програми “Грант для ветеранів та членів їх сімей”. Станом на 10 жовтня урядовим проєктом з підтримки ветеранського бізнесу скористалися 19 жителів області.

Заяву для участі у згаданих програмах можна подати через застосунок “Дія” до 19 листопада 2023 року. Консультації надаються у підрозділах обласної служби зайнятості, у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, а також за тел.: +380966825183, (032) 23 23 490.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності